KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12343271
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar georg erhardt grafik linoleumsnitt träsnitt
-
7083 Träsnitt
Annie Bergman (1889-1987), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:40
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar georg erhardt grafik linoleumsnitt träsnitt
-
7083 Träsnitt
Annie Bergman (1889-1987), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:40